Motúčko se prodává déle než 10 let a jeho obliba stále stoupá jak v tuzemsku, tak po celé Evropě kam vyvážíme. Je logické, že se objevily pokusy náš výrobek okopírovat a prodávat pod vlastní značkou s trochu jiným vzhledem. Poté nám píšete a voláte, že jste našli na internetu jiné kolečko, které má silnější motor, lepší baterii, atd. a že je levnější než Motúčko. I na základě těchto podmětů jsme se rozhodli pro Vás připravit porovnání z praxe, kde si můžete udělat představu, jaký je rozdíl mezi čísly v reklamě a realitou - mezi 10 lety neustálého vývoje a inovací Motúčka a kopiemi, které vzniknou za měsíc.

Aku-kolečko Smartwiel

Jako první jsme dali šanci se předvést kolečku ze Slovenska, které dle uváděných parametrů, má být 2x silnější a baterie má vydržet déle, než už našeho Motúčka. Jedna věc jsou čísla na papíře, druhá je skutečnost…Vyzkoušeli jsme tedy obě kolečka, která byla nová s plně nabitou baterií a za rovnocenných podmínek v terénu a nakonec skončila v naší zátěžové zkušebně. O rozdílu mezi reklamou a realitou si udělá obrázek každý sám.

Elektrické kolečko Zipper

Dále jsme vyzkoušeli kolečko značky Zipper, které opět uvádělo vyšší výkon Motoru a výdrž baterie a na obrázku vypadalo celkem robustně. První překvapení bylo, že kolečko přišlo v krabici rozložené a musela jsme si ho cela složit. Už během toho si člověk všimne řady fórových součástí, kdy přestáváte věřit, že je tento výrobek určený k práci. To, že naložené kolečko kvůli vysokému těžišti a úzkému kolu má špatnou stabilitu, nebo madlo rukojeti sklouzává a zůstává v ruce, byly další náznaky. Nakonec se podstoupilo testování, které jsme ani nedokončili, protože se Zipperu spálila elektronika.

Produkt přidán do oblíbených
Produkt byl přidán k porovnání

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.