Výběr z dopisů našich zákazníků

Pavel Fitz

Dobrý den

Loni v říjnu jsem si u Vás objednal plynulou regulaci na Motučko, které skoro denně používá manželčin otec - viz níže uvedená komunikace.
Regulaci jsme mu dali k Vánocům a v lednu ji bez problému se švagrem dle Vámi dodaného návodu namontovali.
Tchán si teď Motučko s regulací nemůže vynachválit a je s ním zcela spokojen - je to vidět i na fotografii kterou přikládám.
Děkuji Vám timto za Váš přístup k naší objednávce i k naší žádosti, že si regulaci namontujeme sami a přeji Vám mnoho dalších obchodních úspěchů, prodaných Motuček a mnoho zákazníků stejně spokojených jako je manželčin otec.

S pozdravem Pavel Fitz

Simona a Jiří Dvořákovi

Dobrý den

Na přiložených fotkách vám posíláme náš malý experiment, který nás opravdu překvapil. Na fotce jedna jsou naše dvě motůčka. To čisté je klasik s novou korbou a kolečky. To druhé máme od ledna tohoto roku. Je to také klasik ale s rámem havy duty a motorem herkules. Potřebovali jsme převést koňský hnůj. Většinou to vozíme traktorem z fotky 2. Jaké ale bylo naše překvapení, když se nám do boxu za traktor vešla pouhá 2 motůčka. To že jsou motůčka velkokapacitní, jsme věděli, ale to že zaplní celý box nás překvapilo. Na fotce čtyři, kde máme obě motůčka vysypaná, je sice vidět, že by se ještě něco vešlo, ale víc by traktůrek neuvezl, neboť by ho to začalo převažovat dozadu. Takže pro příště radši vezmeme obě motůčka, která jsou vždy připravena, než přestrojovat traktor a to že se to z nich lépe vysype netřeba ani zdůrazňovat.

Simona a Jiří Dvořákovi

Dita Třísková

Dobrý den,

používám již 3 roky denně motúčko u těžkých koní na hnůj. Terén mám do mírného kopečka, na kontejner je prudší stoupání. Musím říct, že bez motúčka bych to nezvládla. Už je mi ...sát let a tělo se ozývá, lokty, karpály, ramena. Nedavno jsem si pořídila i přídavná kolečka a je to super odlehčení rukou.

Jediné co ještě schází je výklopná korba, ono to celé zvednout je těžké.

Pak už nebude co řešit.

Zdravím. Dita Třísková.

Ing. Karel Šafář

Dobrý den !

Při letošním vinobraní jsem pro svoz nasbíraných hroznů použil Motúčko model City Clean (přepravní plošinka). Zařízení je vybaveno elektrickou brzdou a plynulým pohybem vpřed i vzad (EXTRA POWER).

V členitém a svahovitém terénu se stroj osvědčil jako výborný pomocník a ušetřil hodně fyzické námahy při manipulaci s plně naloženými bednami. Cekem 80 beden bylo svezeno pro nakládku bez problémů a baterie byla schopna i potom dalšího provozu díky tomu že při jízdě ze svahu se dobíjí. (Motúčko je vybaveno kontrolním měřením stavu baterie). Obsluhu prováděl jeden pracovník a stačil obsloužit celkem 15 sběračů.

Výhody : Rozumná cena , lehká manipulace, žádný zápach ze spalovacího motoru, možnost ukotvení a popojíždění přímo k bednám, dostatečná kapacita baterie, malá šířka (cca 85cm při naložení 6 beden) a tedy možnost použití i ve starších vinohradech.

O zkušeností při použití motúčka na svoz beden při vinobraní se rád podělím s případnými zájemci o tento stroj.

Do budoucna zvažuji o použití některých přídavných zařízení k polním pracím.

S pozdravem Ing. Karel Šafář

Milan Bartošák

Dobrý den pane Štěpánku,

patřím mezi spokojené majitele kolečka Motúčko. Užívám ho intenzivně celoročně už 4 rokem. Vše slouží perfektně, jen u kolečka postrádám výklopný mechanismus na plast. korbu 200l, kterou mám na kolečku nainstalovanou, včetně přídavných koleček Triglav.

Pomocí Motúčka přemisťuji poměrně těžké náklady (dřev. špalky, uhlí, sníh ze dvora) a vyklopit celé kolečka i s tímto nákladem dá docela zabrat. Už jsem viděl kolečka s oboustranným výklopem do boku.

Marně vyhlížím na vašich stránkách příslušenství s tímto mechanismem, který by se dal na stávající konstrukci kolečka doinstalovat. Vím, že nabídka různých příslušenství a ND je vyčerpávající, ale myslím, že výklopný mechanismus korby by uvítalo mnoho dalších majitelů Motúček.

Neuvažujete o doplnění nabídky o toto příslušenství?

Děkuji za odpověď M.Bartošák

Tomáš Ťupa

Dobrý den,

stručně děkuji za výrobek, bez kterého bych již nebyl schopen existovat v prostoru, kde mám nezpevněné blátivé cesty a kopce, hlavně odveze prostě všechno!

Aktuálně lednice :-) Díky za vaše nápady a produkty!

Tomáš Ťupa, Plzeň

Lukáš Oliva

Dobrý den,

chtěl bych Vám napsat po týdenním užívání Vašeho Motúčka toto:

Poté co jsme s nim odvozili během dvou dnů 5 tun větví z thújí jsme ho chtěli "pozlatit". Všichni ve firmě jsme naprosto nadšeni. 2 roky jsem uvažoval o jeho koupi a během toho uvažování jsem si skoro "odvařil" záda - máme fyzicky těžkou práci.

Jedná se o mimořádného pomocníka a jsem konečně hrdý na to, že se vyrábí v naši republice. Že se najdou lidi, kteří se nebojí inovovat a vymýšlet funkční věci.

Děkuji.

S pozdravem, Lukáš Oliva

Roman Vik

Dobrý den pane Štěpánku.

Po shlédnutí reportáže na Nově přeji vše nej na svátky.. Nemám čas na celý pořad, viděl jsem jen upoutávku. Čeká mě ještě hodně kubíků. 

A bez motůčka bych to nedal.. 

Taktéž majitel firmy, osobně se věnující dotazům zákazníka, klobouk dolů.. 

Mějte se! 

Roman

Martina Pavlíková

Vážený pane řediteli,

před chvílí jsem zhlédla (v předstihu na Voyo) pořad Utajený šéf, jehož jste hlavním aktérem.

Nedá mi to, abych Vám nenapsala několik vět.

V první řadě bylo milé vidět, že původní česká značka ("Váš" fritovací hrnec bez potíží fungoval v naší domácnosti od roku 1988 do předloňska, tedy 30 let), která mi na nějakou dobu zmizela z očí, stále existuje a prosperuje jako solidní firma. Nebyla rozkradena ani vytunelována, ale žije, a dokonce má duši.

Vy, Váš přístup a úcta k tradici a lidem, kteří pro Vaši společnost pracují; Vaše pracovitost a v neposlední řadě "fortel", který vnášíte do Vašich výrobků, mne přiměla podívat se na Váš web a vzápětí objednat Motůčko Klasik jako dárek tátovi k Vánocům (doufejme, že do Vánoc stihne dorazit).

Inspiroval jste mne. Táta celý život pracoval, podobně jako Vy, manažerky a když bylo (nezřídka) potřeba i manuálně. Prošel si veletoči divokých devadesátých let a transformací agribyznysu, a teprve v novém tisíciletí pochopil, co skutečně znamená "budovat". Nyní ve svých téměř 70ti letech stále pracuje v našem lese a Motůčko jistě ocení. 

Ještě jednou děkuji za inspiraci a přeji Vám a všem Vašim blízkým (rodinným i firemním) krásný předvánoční čas, veselé Vánoce a mnoho úspěchů v novém roce!

S pozdravem,

Martina Pavlíková

Ing. Karel Šafář

Dobrý den !

Při letošním vinobraní jsem pro svoz nasbíraných hroznů použil Motúčko model City Clean (přepravní plošinka). Zařízení je vybaveno elektrickou brzdou a plynulým pohybem vpřed i vzad (EXTRA POWER).

V členitém  a svahovitém terénu se stroj osvědčil jako výborný pomocník a ušetřil hodně fyzické námahy při manipulaci s plně naloženými bednami. Cekem 80 beden bylo svezeno pro nakládku bez problémů a baterie byla schopna i potom dalšího provozu díky tomu že při jízdě ze svahu se  dobíjí. (Motúčko je vybaveno kontrolním měřením stavu baterie). Obsluhu prováděl jeden pracovník a stačil obsloužit celkem 15 sběračů.

Výhody :  Rozumná cena , lehká manipulace, žádný zápach ze spalovacího motoru, možnost ukotvení a popojíždění přímo k bednám, dostatečná kapacita baterie, malá šířka (cca 85cm při naložení 6 beden) a tedy  možnost použití  i ve starších vinohradech

O zkušeností při použití motúčka na svoz beden při vinobraní se rád podělím s případnými zájemci o tento stroj.

Ivan Křemeček

Dobrý den pane Štěpánku,

protože stavím chalupu v kopci a veškerý materiál musím do svahu nějak dostat, cca před rokem jsme si pořídil velkého pomocníka Motúčko. Popravdě, prvně jsem si nebyl jist, jestli je to vhodná investice, dnes už vím, že jednoznačně ANO!  

Již dávno jsme Vám chtěl poděkovat za super výrobek a tak teď ke konci roku tak konečně činím a posílám obrázek + foto.

Přeji Vám jen vše dobré a posílám pozdravy z Moravského Slovácka.

Petr Jiroušek a Daniela Lamatová

Pane Štěpánku,

dneska jsme vyzkoušeli motúčko. Jezdilo opravdu rychle a neúnavně, a tak byl hnůj navezen rychleji, než obvykle. Muž se unavil hlavně u nakládání hnoje. :-) To staré kolečko už obdivovala pouze naše drůbež. :-)

Naše zahrada má v některých místech opravdu velký sklon - nevím, jestli je to z přiložených fotek znát. Posíláme pár záběrů z práce na zahradě s Motúčkem. Doufáme, že se Vám budou líbit!

Přejeme pěkný den!

Petr Jiroušek a Daniela Lamatová, Zubří

Marek Jakubík

Dobrý den,

posílám vám foto a video z naší ekosystémové stanice v Beskydech. Snad se vám budou hodit. Motúčko je velký pomocník při naší práci a jsem za něho moc rád. Díky.

S pozdravem a přáním hezkého dne.

Marek Jakubík, Vedoucí technického oddělení, Ústav výzkumu globální změny AV ČR, v.v.i

Miloš Fišer

Ahoj Kvido,

V příloze zasílám fotografii spokojeného uživatele vašeho Motúčka. Je jím jeden z nejlepších českých zvukařů, Tomáš Jakl, zvukař Pavol Habera a TEAM, Bratři Ebenové, Vladimír Mišík/Etc...

Fotografii mi poslal dnes, tak obratem přeposílám.

Přeji radost z práce a další spokojené uživatele! :)

S pozdravem / Best Regards,

Miloš Fišer

Peter Blahút

Dobry den,

Motúčko už dostalo dosť zabrať a záťaž, ako u mňa, asi málokedy zažíva. V prílohe posielam aj dve fotky, ktoré by bez neho nebolo možne urobiť. V priebehu dvoch rokov odvozilo v rámci cca 40 m dlhého pozemku (z toho cca 30m vo svahu) odhadom 150 ton materiálu, 95% do kopca. Hlinu, štiepaný kameň, štrk na drenážny zasyp za kamenne oporne mury + do základových pasov, výplne gabiónov po celej bočnej dĺžke pozemku ... Už len par drobnosti, oddych do ďalšie sezóny a ďalší rok ho čaká len jazda po rovinke v spodnej časti pozemku.

Ďakujem aj za manželku, ktorej som mohol splniť sen o záhrade.

S pozdravom,

Peter Blahut

Produkt přidán do oblíbených
Produkt byl přidán k porovnání

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.