Veškeré recenze a hodnocení pochází od našich zákazníků, kteří nám je zanechali na Heurece, Youtube, nebo nám je zaslali e-maile, popřípadě poštou.

Milan Hasák

Dobrý den,

Včera ke mně dorazil Váš výrobek s označení EXTRA Koňačka  a tak jsem jí hned „naložil“ 😊
Mám pozemek ve svahu se sedmimetrový převýšením tak bylo kde testovat.
Nasypal jsem korbu štěrkem a  s pobídkou „TAK SE PŘEDVEĎ KRASAVICE“ jsem vyrazil  po zahradě v duchu hesla „ tudy je to blíž zato horší cesta“- no a musím konstatovat velká SPOKOJENOST!!!
Nebál bych se i slova VELKÉ NADŠENÍ.
Ze začátku jsem trošku bojoval s ovládáním, ale to proto, že se držím hesla návod je jen pro ty pomalejší.
No, pak jsem si raději stať ovládání jízdy, elektrická  brzda atd ………. prolít a bylo jasno.
Zahradu a meze na ní jsem brázdil asi půl hodiny, bavilo mně to víc než procházka z naším psem.
Co mně ale mrzí je, že se nemůžu nějak dohrabat k příslušenství pro tu moji krasavici. Chtěl jsem jí dokoupit pár drobností pod stromeček aby nebyla smutná ale nevím čím ji udělat radost.
Ona projevila zájem o hrablo na sníh, to prý by si vážně moc přála. No, navymýšlela toho víc, ale jsem jí říkal ať se pro začátek drží při zemi.
Sem jí pak včera v garáži říkal  Jóóóó kdybys byla kolečko, to by bylo radosti, ale takhle holka asi PRD!!!, ale uvidíme.
Mou radost a nadšení večer při pročítání přiložení návodu na obsluha a ostatních písemností nezkalila ani absence proklamovaného dárečku jako poděkování za nákup 😊

Tak ještě jednou moc díky a zkuste mi prosím pomoct s těma vánocema 😊
S pozdravem Milan Hasák

Jiří Fikar

Motůčko je super. Mám základní model, dneska jsme s ním navozili cca deset tun hliny a betonu do kontejneru na jedno nabití baterie a to se jezdilo cca 40m v mírném kopci v totálním rozbahněném terénu. Přejede obrubník jako nic. Je jedna z nejlepších věcí co jsem kdy koupil. Neskutečně kvalitně udělané. V dnešní době čínské kvalty až nevídané. Lituju že jsem nekoupil dříve.

Pan Bartoš

Dobrý den.

Děkuji dodatečně za pozvánku na „Den otevřených dveří Motúčka“.
Vzdálenost 150 km mně přeci jenom odradila. Ale o to nejde. Chci poděkovat tímto výrobcům Motúčka  v závodě Isolit Bravo. 3. 11. 2009 jsem zakoupil první Motúčko , které stále dobře slouží. 

Je to velký pomocník při převážení stavebního materiálu a betonu do kopce. Syn totiž bydlí ve svažitém terénu. Druhé Motúčko jsme po dobrých zkušenostech zakoupili 10. 5. 2010. I  toto Motúčko
funguje také bez problémů.  Obě kolečka mají stále ještě originál baterie, které po jízdě ihned dáváme dobíjet. Tento výrobek se fakt povedl.

Přeji hodně úspěchů v tomto českém podnikání.

Vladimír a Silvie Součkovi

Preji hezky den Vam vsem. Uz delsi dobu nosim v hlave podekovani za neco, co mi velmi ulehcuje praci. Nekdy v roce 2017 jsem koupil Vase motucko, klasik. Postupne jsem ho dovybavil korbou 220l a stalo se mym spolecnikem na farme a slouzi dodnes. Az neuveritelne, bez jedinne zavady, s původní baterii. Takrka po peti letech dennim pouzivanim mi odesel mikrospinac v ovladaci rukojeti. Byl jsem mile prekvapen, jak jednoduche bylo objednat dil a vymenit. Mozna si rikate samozrejmost.... Vezte, ze v dnesni dobe neni. A proto srdecne diky za individualni pristup, milou komunikaci a profesionalni pristup. Dekuji. S pranim pevneho zdravi a mnoha uspechu.

Vladimír a Silvie Součkovi

Josef Jirouš

Dobrý den pane Štěpánku,

děkuji Vám za nádherný rok na zahradě umožněný Vaším motúčkem. Stroj prokázal neuvěřitelnou spolehlivost a všestrannost, vždy připraven k práci. Neúnavně vozil trávu, úrodu, dřevo, kamení, cihly, suť, hlínu, kompost, vodu, ... Nejvíce si nového pomocníka cení moje bederní páteř. 

Přeji Vám v novém roce hodně zdraví, štěstí a mnoho sil v této mimořádně složité době.

S pozdravem, Josef Jirouš

Jára Jelínek

Krásný den pane Štěpánku.

Moc Vám děkuji za takto dokonalý, jednoduchý, trvanlivý a spolehlivý výrobek. Necháváte za sebou všechny a to hluboce.
Před koupí Vašeho Mot. jsem testoval několik strojů vč. Husqvarny. Vaše kolečko je mašina neskutečné síly a vynikající vytrvalosti. Věřte, že vím o čem mluvím.
Když se řekne, že nic není problém, je to Vaše Mot. Když se řekne síla... opět Mot. Děláte to dobře. Moc dobře. Neskutečně si Vás všech vážím.
Na moje doporučení si pár lidí kolečko koupilo... nevěřili u piva..., ale viděli. A to koukali! Vozil jsem je do svahu.....
Jako parta na mě působíte velmi příjemně. Vždy s vámi bylo krásné a klidné jednání, vzpomínám si jako dnes, jak mi nějaká slečna od Vás řekla: "To si kupte, to je jistota!" a měla pravdu. Mot. nezná močál, svah, zimu ani horko. Je to tank, který zastane veškerou práci.
Motúčko mám mraky let (opravdu mraky) a povím vám, že ročně na něm zdělám a odvezu cca 40 stromů a to nepočítám hnůj, hlínu, kameny a písek. Kolikrát spalo venku a ráno jsem ho budil z pod sněhu, vzal jsem za plyn a jelo se.
Děláte to dobře!!!! Hodně dobře a to se dneska nenosí. Děkuji Vám. Pozdravujte kolektiv, jsou to skvělí a pracovití lidé.

Pavel Debef

Dobrý den,

moc díky za pomocníka, kterého jsme zakoupili, je to fakt mazec! :-)

S pozdravem Pavel Debef

PS: Jsem rád, že jsem dokoupil i tu větší 200 l korbu.

Jiří Hlaváček

Dobrý den.

Motúčko jsem dostal darem od mé milované ženy v lednu 2010. Od té doby pracovalo na naší zahrádce, která má 22 arů a je téměř celá v kopci až do těchto dnů. Odvezlo toho v nelehkém terénu opravdu hodně, kameny na terasy vinohrádku a stavbu sklípku i další tuny kompostu, hnoje a podobného materiálu. To vše se za těch jedenáct let bez závady a s původní baterkou, která stále drží. Nyní po opravě volnoběžky, se kterou jste nám velmi dobře poradil je kolečko opět v plné kondici připravené na jarní práce. Moc Vám děkuji za nezištnou radu, přeji hodně zdraví a zdaru s tak skvělým výrobkem.

Lukáš Oliva

Dobrý den,

Posílám Vám pár fotek z vyvážení dřeva z Židovského hřbitova. Motúčko nám bylo neocenitelným pomocníkem. Mezi náhrobky by bylo nereálné projíždět s jinou technikou. S Motúčkem jsme projeli všude s nákladem dřeva kolem 150 Kg.

Za naši firmu děkuji!

Lukáš Oliva

Petr Bureš

Motúčko jsem obdržel velmi rychle, s perfektním návodem na použití a s nabitou baterkou, takže jsem jej mohl hned použít. Převoz metrového dřeva v náročném terénu v lese fungoval perfektně, hlavně díky regulovatelné rychlosti pojezdu i brždění.

Vojtěch Zeman

Vážený pane řediteli.
Děkuji Vám a vaší firmě za vyráběný stroj na ulehčení práce Motučko.Tento jsem si zakoupil po delší době váhání ale nyní jsem s ním velmi spokojen.Dal jsem si to v podstatě jako darek k 14 pětiletce života pokud se mýlim tak se omlouvám Vy jste přibližně stejného věku.
Přeji hodně zdraví a spokojenosti v dalším žití.

Váš spokojený zákazník Vojtěch Zeman

Lukáš Oliva

Pan Oliva nám zaslal upgrade svého Motúčka.

pan Šnejdar

Dobrý den, pane Štěpánku

Díky tomu, že mám zdravotní problémy (částečný invalidní důchod) jsem se rozhodl koupit si motorové kolečko. Vzhledem k mým omezeným finančním prostředkům a mé nezaměstnatelnosti (jsem o rok mladší) jsem se rozhodoval mezi Vaší a konkurenční firmou. Musím říct, že Vaše motúčko má přidanou hodnotu (příslušenství).👍 Také jsem četl na E15 rozhovor s Vámi 👍 a to rozhodlo. Rozhodl jsem si koupit Motúčko SOFT, byť je primárně určeno pro ženy. Důvodem proč Vám to píši, je že jsem rád, že v této době jsou takoví lidé. Ještě jednou Vám dávám palec nahoru.

S pozdravem
Šnejda

Ing. Ľubomír Keľha

Dobrý deň.

Chcem len poďakovať, kúpil som si motúčko a využívam ho nestadartně. Mal som zápal mozgu a neudržím rovnováhu pri chôdzi, ale s motúčkem a prídavnými koli som sa naučil chodiť po záhrade. Dokážem si tak prejsť sám, nazbierať egreše a podobné a dokážem si tiež odviesť nejaký náklad. Keď bývam v podhorskej oblasti bude tu veľa snehu, tak na zimu si kúpim reťaz s pluhom a skúsim či dokážem samostatne odhrnúť aj sneh. Banálne vec, ale pre mňa je Honey aj to keď prejdem 50 m bez vozíka a po svojich s motúčkem.

Ďakujem.

https://www.kelha.sk/

Jaroslav Kačírek

Dobrý den.

KOUPIL JSEM VARIANTU KLASIK A PŘÍDAVNÁ KOLEČKA. MÁM MOTÚČKO ASI MĚSÍC A MAX. SPOKOJENOST. NORMÁLNÍ (KOTOUČ) UŽ NEVEZMU DO RUK. NEMÁ TO PROSTĚ CHYBU.NALOŽÍM A JEDU.ŽÁDNÝ ZVEDÁNÍ,JENOM JEDU. DRŽÍM PALCE ČESKÝM VÝROBCŮM A KUTILŮM A VYNÁLEZCŮM.

Petr Kühnel

Dobrý den.

Je bezvadné!!!

Především chci poděkovat za to, že motúčko skutečně dorazilo ve sjednaném termínu. V neděli jsem objednal a ve čtvrtek už naplno pracovalo!

Do celkem strmého svahu v Beskydech ke včerejšímu večeru odvozilo nemálo tun materiálu. Přístupová cesta v lese sice aktuálně vypadá jako po motokrosovém závodě, ale tuto práci bych bez motúčka (v tomto stoupání a za deště) rozhodně nedal. Pro podobné práce v takovém terénu je pak plynulá regulace jízdy nezbytnou a přídavná kolečka posouvají použití motúčka do vyšší kategorie. Chce to najít i potřebný grif 😊. Původně uvažovaný naviják nakonec nebyl vůbec potřebný. Krátkým přizvednutím zadních koleček se v případě potřeby na klouzajícím mokrém a svažitém terénu více zatíží přední hnané kolo, popřípadě lze rychleji v záběru měnit směr jízdy mezi stromy a kořeny. Super.

Děkuji, přeji hodně úspěchů a dalších nápadů.

Petr Kühnel

Jiří Vániš

Dobrý den,
dnes mi doručili motúčko i s přídavnými koly, které jsme si s manželkou pořídili k jedenáctému výročí svatby.

Je bezvadné!!!

Důvod proč Vám píšu je ovšem jiný. Překvapili jste mě dárky společně zaslanými s motúčkem (stohovatelné krabičky, přídavné patky a nosiče nářadí). Velice mě to dojalo. Udělaly radost i mému šestiletému synovi, se kterým jsme krabičky skládali. Moc Vám děkuji! Nejen za dárečky, ale především za radostné pocity a dojetí které jste v nás vykouzlili.

Vždy mě potěší kontakt s lidmi, co jsou i v Této době lidmi a snaží se dělat radost druhým bez nároku na cokoliv, pouze z vnitřní motivace. Moc si toho cením.
Proto věřím, že Vám i členům Vašeho týmu toto krátké poděkování vykouzlí radost a úsměv na tváři stejně jako mě a mému synovi Vaše dárečky k motúčku.

Přeji Vám všem spoustu energie do dalších skvělých nápadů v inovacích.

Děkuji za Váš čas a energii

Jiří Vániš, hrdý majitel nového motúčka

Jan Bittner

Pane Cábe dobrý den,

zanedlouho to bude rok co Váš výrobek používám a musím konstatovat, že jeho pořízení jsem ohodnotil jako nejlepší nákup roku 2020. 😊 Tedy k plné spokojenosti. Jelikož se blíží období, kdy budu vozit 50l bečky s kvasem, napadlo mne, zda nevyrábíte nějakou nástavbu – přípravek, co by šlo použít u motůčka. Korba, která na motůčku je, je poměrně vysoká a bečky se do ní špatně zvedají.

Děkuji za zpětnou reakci a jsem s pozdravem.

Pavel Štěrba

Dobrý den pane Štěpánku.

Chci se s Vámi podělit o své dojmy z dnešní dodávky Motúčka Klasik.
Je poznat z každého detailu, že je to velice pěkně udělané a i předprodejnímu servisu se věnuje náležitá pozornost( baterie je plně nabitá a Motúčko bylo bezvadně zabalené pro přepravu). Je to radost.
Za svoje peníze jsem dostal velice pěkný výrobek... takového vydání nelitujete. :-)
Jsem už trochu starší ročník, zahradu mám ve svahu a už se těším na využití mého nového pomocníka.

Děkuji a přeji pěkné dny!

Pavel Fitz

Dobrý den

Loni v říjnu jsem si u Vás objednal plynulou regulaci na Motučko, které skoro denně používá manželčin otec - viz níže uvedená komunikace.
Regulaci jsme mu dali k Vánocům a v lednu ji bez problému se švagrem dle Vámi dodaného návodu namontovali.
Tchán si teď Motučko s regulací nemůže vynachválit a je s ním zcela spokojen - je to vidět i na fotografii kterou přikládám.
Děkuji Vám timto za Váš přístup k naší objednávce i k naší žádosti, že si regulaci namontujeme sami a přeji Vám mnoho dalších obchodních úspěchů, prodaných Motuček a mnoho zákazníků stejně spokojených jako je manželčin otec.

S pozdravem Pavel Fitz

Simona a Jiří Dvořákovi

Dobrý den

Na přiložených fotkách vám posíláme náš malý experiment, který nás opravdu překvapil. Na fotce jedna jsou naše dvě motůčka. To čisté je klasik s novou korbou a kolečky. To druhé máme od ledna tohoto roku. Je to také klasik ale s rámem havy duty a motorem herkules. Potřebovali jsme převést koňský hnůj. Většinou to vozíme traktorem z fotky 2. Jaké ale bylo naše překvapení, když se nám do boxu za traktor vešla pouhá 2 motůčka. To že jsou motůčka velkokapacitní, jsme věděli, ale to že zaplní celý box nás překvapilo. Na fotce čtyři, kde máme obě motůčka vysypaná, je sice vidět, že by se ještě něco vešlo, ale víc by traktůrek neuvezl, neboť by ho to začalo převažovat dozadu. Takže pro příště radši vezmeme obě motůčka, která jsou vždy připravena, než přestrojovat traktor a to že se to z nich lépe vysype netřeba ani zdůrazňovat.

Simona a Jiří Dvořákovi

Dita Třísková

Dobrý den,

používám již 3 roky denně motúčko u těžkých koní na hnůj. Terén mám do mírného kopečka, na kontejner je prudší stoupání. Musím říct, že bez motúčka bych to nezvládla. Už je mi ...sát let a tělo se ozývá, lokty, karpály, ramena. Nedavno jsem si pořídila i přídavná kolečka a je to super odlehčení rukou.

Jediné co ještě schází je výklopná korba, ono to celé zvednout je těžké.

Pak už nebude co řešit.

Zdravím. Dita Třísková.

Ing. Karel Šafář

Dobrý den !

Při letošním vinobraní jsem pro svoz nasbíraných hroznů použil Motúčko model City Clean (přepravní plošinka). Zařízení je vybaveno elektrickou brzdou a plynulým pohybem vpřed i vzad (EXTRA POWER).

V členitém a svahovitém terénu se stroj osvědčil jako výborný pomocník a ušetřil hodně fyzické námahy při manipulaci s plně naloženými bednami. Cekem 80 beden bylo svezeno pro nakládku bez problémů a baterie byla schopna i potom dalšího provozu díky tomu že při jízdě ze svahu se dobíjí. (Motúčko je vybaveno kontrolním měřením stavu baterie). Obsluhu prováděl jeden pracovník a stačil obsloužit celkem 15 sběračů.

Výhody : Rozumná cena , lehká manipulace, žádný zápach ze spalovacího motoru, možnost ukotvení a popojíždění přímo k bednám, dostatečná kapacita baterie, malá šířka (cca 85cm při naložení 6 beden) a tedy možnost použití i ve starších vinohradech.

O zkušeností při použití motúčka na svoz beden při vinobraní se rád podělím s případnými zájemci o tento stroj.

Do budoucna zvažuji o použití některých přídavných zařízení k polním pracím.

S pozdravem Ing. Karel Šafář

Milan Bartošák

Dobrý den pane Štěpánku,

patřím mezi spokojené majitele kolečka Motúčko. Užívám ho intenzivně celoročně už 4 rokem. Vše slouží perfektně, jen u kolečka postrádám výklopný mechanismus na plast. korbu 200l, kterou mám na kolečku nainstalovanou, včetně přídavných koleček Triglav.

Pomocí Motúčka přemisťuji poměrně těžké náklady (dřev. špalky, uhlí, sníh ze dvora) a vyklopit celé kolečka i s tímto nákladem dá docela zabrat. Už jsem viděl kolečka s oboustranným výklopem do boku.

Marně vyhlížím na vašich stránkách příslušenství s tímto mechanismem, který by se dal na stávající konstrukci kolečka doinstalovat. Vím, že nabídka různých příslušenství a ND je vyčerpávající, ale myslím, že výklopný mechanismus korby by uvítalo mnoho dalších majitelů Motúček.

Neuvažujete o doplnění nabídky o toto příslušenství?

Děkuji za odpověď M.Bartošák

Tomáš Ťupa

Dobrý den,

stručně děkuji za výrobek, bez kterého bych již nebyl schopen existovat v prostoru, kde mám nezpevněné blátivé cesty a kopce, hlavně odveze prostě všechno!

Aktuálně lednice :-) Díky za vaše nápady a produkty!

Tomáš Ťupa, Plzeň

Lukáš Oliva

Dobrý den,

chtěl bych Vám napsat po týdenním užívání Vašeho Motúčka toto:

Poté co jsme s nim odvozili během dvou dnů 5 tun větví z thújí jsme ho chtěli "pozlatit". Všichni ve firmě jsme naprosto nadšeni. 2 roky jsem uvažoval o jeho koupi a během toho uvažování jsem si skoro "odvařil" záda - máme fyzicky těžkou práci.

Jedná se o mimořádného pomocníka a jsem konečně hrdý na to, že se vyrábí v naši republice. Že se najdou lidi, kteří se nebojí inovovat a vymýšlet funkční věci.

Děkuji.

S pozdravem, Lukáš Oliva

Roman Vik

Dobrý den pane Štěpánku.

Po shlédnutí reportáže na Nově přeji vše nej na svátky.. Nemám čas na celý pořad, viděl jsem jen upoutávku. Čeká mě ještě hodně kubíků. 

A bez motůčka bych to nedal.. 

Taktéž majitel firmy, osobně se věnující dotazům zákazníka, klobouk dolů.. 

Mějte se! 

Roman

Martina Pavlíková

Vážený pane řediteli,

před chvílí jsem zhlédla (v předstihu na Voyo) pořad Utajený šéf, jehož jste hlavním aktérem.

Nedá mi to, abych Vám nenapsala několik vět.

V první řadě bylo milé vidět, že původní česká značka ("Váš" fritovací hrnec bez potíží fungoval v naší domácnosti od roku 1988 do předloňska, tedy 30 let), která mi na nějakou dobu zmizela z očí, stále existuje a prosperuje jako solidní firma. Nebyla rozkradena ani vytunelována, ale žije, a dokonce má duši.

Vy, Váš přístup a úcta k tradici a lidem, kteří pro Vaši společnost pracují; Vaše pracovitost a v neposlední řadě "fortel", který vnášíte do Vašich výrobků, mne přiměla podívat se na Váš web a vzápětí objednat Motůčko Klasik jako dárek tátovi k Vánocům (doufejme, že do Vánoc stihne dorazit).

Inspiroval jste mne. Táta celý život pracoval, podobně jako Vy, manažerky a když bylo (nezřídka) potřeba i manuálně. Prošel si veletoči divokých devadesátých let a transformací agribyznysu, a teprve v novém tisíciletí pochopil, co skutečně znamená "budovat". Nyní ve svých téměř 70ti letech stále pracuje v našem lese a Motůčko jistě ocení. 

Ještě jednou děkuji za inspiraci a přeji Vám a všem Vašim blízkým (rodinným i firemním) krásný předvánoční čas, veselé Vánoce a mnoho úspěchů v novém roce!

S pozdravem,

Martina Pavlíková

Ing. Karel Šafář

Dobrý den !

Při letošním vinobraní jsem pro svoz nasbíraných hroznů použil Motúčko model City Clean (přepravní plošinka). Zařízení je vybaveno elektrickou brzdou a plynulým pohybem vpřed i vzad (EXTRA POWER).

V členitém  a svahovitém terénu se stroj osvědčil jako výborný pomocník a ušetřil hodně fyzické námahy při manipulaci s plně naloženými bednami. Cekem 80 beden bylo svezeno pro nakládku bez problémů a baterie byla schopna i potom dalšího provozu díky tomu že při jízdě ze svahu se  dobíjí. (Motúčko je vybaveno kontrolním měřením stavu baterie). Obsluhu prováděl jeden pracovník a stačil obsloužit celkem 15 sběračů.

Výhody :  Rozumná cena , lehká manipulace, žádný zápach ze spalovacího motoru, možnost ukotvení a popojíždění přímo k bednám, dostatečná kapacita baterie, malá šířka (cca 85cm při naložení 6 beden) a tedy  možnost použití  i ve starších vinohradech

O zkušeností při použití motúčka na svoz beden při vinobraní se rád podělím s případnými zájemci o tento stroj.

Ivan Křemeček

Dobrý den pane Štěpánku,

protože stavím chalupu v kopci a veškerý materiál musím do svahu nějak dostat, cca před rokem jsme si pořídil velkého pomocníka Motúčko. Popravdě, prvně jsem si nebyl jist, jestli je to vhodná investice, dnes už vím, že jednoznačně ANO!  

Již dávno jsme Vám chtěl poděkovat za super výrobek a tak teď ke konci roku tak konečně činím a posílám obrázek + foto.

Přeji Vám jen vše dobré a posílám pozdravy z Moravského Slovácka.

Petr Jiroušek a Daniela Lamatová

Pane Štěpánku,

dneska jsme vyzkoušeli motúčko. Jezdilo opravdu rychle a neúnavně, a tak byl hnůj navezen rychleji, než obvykle. Muž se unavil hlavně u nakládání hnoje. :-) To staré kolečko už obdivovala pouze naše drůbež. :-)

Naše zahrada má v některých místech opravdu velký sklon - nevím, jestli je to z přiložených fotek znát. Posíláme pár záběrů z práce na zahradě s Motúčkem. Doufáme, že se Vám budou líbit!

Přejeme pěkný den!

Petr Jiroušek a Daniela Lamatová, Zubří

Marek Jakubík

Dobrý den,

posílám vám foto a video z naší ekosystémové stanice v Beskydech. Snad se vám budou hodit. Motúčko je velký pomocník při naší práci a jsem za něho moc rád. Díky.

S pozdravem a přáním hezkého dne.

Marek Jakubík, Vedoucí technického oddělení, Ústav výzkumu globální změny AV ČR, v.v.i

Miloš Fišer

Ahoj Kvido,

V příloze zasílám fotografii spokojeného uživatele vašeho Motúčka. Je jím jeden z nejlepších českých zvukařů, Tomáš Jakl, zvukař Pavol Habera a TEAM, Bratři Ebenové, Vladimír Mišík/Etc...

Fotografii mi poslal dnes, tak obratem přeposílám.

Přeji radost z práce a další spokojené uživatele! :)

S pozdravem / Best Regards,

Miloš Fišer

Produkt byl přidán k porovnání