Živá kláda
Živá kláda
Živá kláda
Živá kláda

Živá kláda

BRAVO

Dostupnost: na dotaz

15401018
48 289 Kč
Vč. DPH
Historie ceny     Historie ceny

 

MOTÚČKO Živá Kláda

"elektřina nabitá k práci"  

.

Pohon 2 x 4 (= hlavní vozík má dvě samostatně poháněná kola 2 x 300 W, čtyřpólový motor ) s plynulou regulací pohybu Vpřed/Vzad a elektrickou brzdou. Hlavní vozík má plynule natáčecí nápravu. Pomocný vozík je podle směru pohybu tažený nebo tlačený a jeho nápravu lze plynule ( v takovém případě obsluhují Motúčko dva lidé ) nebo v pevném odstupňování (když Motúčkem pracuje jeden člověk) natáčet. Tento způsob zajišťuje, že se s kládou propletete i hustým lesem. Jako součást Motúčka Živá kláda doporučujeme Zdvihací soupravu Lanový zvedák jedna tuna (kterou je možno dokoupit), která se skládá z lehkého skládacího stojánku a lehkého navijáku o síle 11.000 N. Naviják lze samostatně využít k dalším účelům. Pro vlastní transport se kláda ke každému nezávislému vozíku přitáhne kurtou s rychloupínací závěrem. Motúčkem Živá kláda lze dopravovat klády libovolné délky, průměru do 45 cm a do celkové hmotnosti 800 kg.

.

Technický popis:  

Maximální nosnost: 800 kg
Výkon motoru: 2 x 300 W
Hmotnost: 50 kg
Baterie: 2 x typ AGM (kyselina ve skleněné rohoži); 12 V/ 22 Ah, speciálně vyvinutá pro pohon elektrických vozidel, 450 nabíjecích cyklů
Plynulá regulace rychlosti: ANO - je součástí tohoto modelu 
Elektrická brzda: ANO - je součástí tohoto modelu -> s plynulým účinkem


.
NABÍJEČKA není součástí dodávky a je nutné si ji objednat zvlášť, nicméně je možné použít dobrou nabíječku autobaterií na 12 V. Pokud takovou doma nemáte, doporučujeme jednu z našich vysoce kvalitních inteligentních nabíječek.
.
Inteligentní nabíječka: Odkaz na produkt ZDE
Inteligentní nabíječka s funkcí obnovení baterie: Odkaz na produkt ZDE
.
Návod k výrobku je ke stažení ZDE  
.
Od listopadu 2018 je každý typ Motúčka vybaven integrovaným voltmetrem, který během práce motoru anebo po stisknutí tlačítka ukáže aktuální napětí baterie. 
 
IMG_20191204_071450.jpg
.

Příkon
2x Motor 300 W max. 5 A
Pneumatika
viz. popis produktu
Doporučená nosnost
800 kg
Plynulá regulace
Je součástí Modelu
Elektrická brzda
Je součástí modelu - s plynulým účinkem
Žádná hodnocení

Mohlo by vás také zajímat

Produkt byl přidán k porovnání