Plynulá regulace
Plynulá regulace

Plynulá regulace

BRAVO

Dostupnost: skladem

Plynulá regulace
12175253
5 980 Kč
Vč. DPH

 

Plynulá regulace v sobě obsahuje tyto tři funkce:

  • Plynulou regulaci pojezdu vpřed
  • Plynulou regulaci pojezdu vzad
  • Plynulou elektrickou brzdu.

Ovládání pro plynulou regulaci Motúčka. Plynulou regulaci je možné objednat ke všem nabízeným modelům – samozřejmě, pokud jej konkrétní model nemá již v sobě integrovaný (viz. popis u každého modelu).

Montáž doporučujeme u nás (výrobce) z důvodu náročné elektroinstalace. Nejlépe je plynulou regulaci si objednat hned s Motúčkem a my jej namontujeme. Pozdější montáž na Motúčko, které máte doma je sice také možná, ale je nutné Motúčko pořádně zabalit a odeslat k nám svozem, který zajistíme. Doprava tam i zpět vč. dodatečné montáže stojí 1 400,- Kč s DPH (v tomto případě vyberte variantu Instalace do již zakoupeného Motúčka). Po přijetí objednávky Vás budeme kontaktovat ohledně domluvy termínu vyzvednutí Motúčka.

 

Upozornění:

Na elektroniku zakoupenou bez odborné montáže ve firmě Isolit-Bravo s.r.o. neposkytujeme žádnou záruku. Firma Isolit-Bravo s.r.o. nenese žádnou odpovědnost za škody způsobené neodbornou montáží Elektroniky v plném rozsahu.
.
Máte-li Plynulou regulaci (je automatickou součástí výrobků, u kterých je to ve specifikaci uvedeno a u dalších výrobků v případě, že si ji objednáte), neobjednávejte již k ní elektrickou brzdu!

S montáží k Motúčku dodání do 14 dnů.

8595022032044
Žádná hodnocení
Produkt přidán do oblíbených
Produkt byl přidán k porovnání

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.