Simona a Jiří Dvořákovi

Dobrý den

V lednu jsme zakoupili již třetí model motůčka. Tentokrát koňačku. I když ostatní modely motůčka jsou skvělé, tak koňačka je Rolls - Royce mezi motůčky. V nynějším období plném bahna je koňačka nenahraditelná. Původně jsme zvažovali z finančních důvodů zakoupení koňky, ale naštěstí jsme se rozhodli jinak. Dokonce se kvůli koňačce i těším na úklid pastviny a to ani nemluvě o tom, že s ní je to i o hodně rychlejší.
 Ale proč vám píšu? Bydlíme kousek od Prahy a když jsme zvažovali jestli koupit koňku nebo koňačku chtěli jsme je vidět na živo. Mluvili jsem s panem Cábem  a ten nám sdělil, že jediná možnost je u vás ve firmě, což je pro nás  příliš daleko. Tak jsem Vám tímto chtěl nabídnout, kdyby jste měl zájem a ozval se zase někdo jako my, komu by se nechtělo až k vám, že by se mohl zastavit u nás a vše si vyzkoušet. Nechceme za to nic. Rádi podpoříme kvalitní výrobek. Jsme vaši fanoušci.
 Na fotce posílám naše tří motůčka, i když jedno nyní prodáváme. Koňačka zastane všechnu práci sama a tak si necháme jen ji a jedno motůčku, kdyby snad někdy nějaký defekt vyřadil koňačku z pracovního procesu, nebo kdyby se našlo více pracovníků  na úklid 😀 .

Roman Vik

Dobrý den pane Štěpánku,

Po shlédnutí reportáže na Nově přeji vše nej na svátky.. Nemám čas na celý pořad, viděl jsem jen upoutávku. Čeká mě ještě hodně kubíků. 

A bez motůčka bych to nedal.. 

Taktéž majitel firmy, osobně se věnující dotazům zákazníka, klobouk dolů.. 

Mějte se! 

Roman

Martina Pavlíková

Vážený pane řediteli,

před chvílí jsem zhlédla (v předstihu na Voyo) pořad Utajený šéf, jehož jste hlavním aktérem. 

Nedá mi to, abych Vám nenapsala několik vět.

V první řadě bylo milé vidět, že původní česká značka ("Váš" fritovací hrnec bez potíží fungoval v naší domácnosti od roku 1988 do předloňska, tedy 30 let), která mi na nějakou dobu zmizela z očí, stále existuje a prosperuje jako solidní firma. Nebyla rozkradena ani vytunelována, ale žije, a dokonce má duši.

Vy, Váš přístup a úcta k tradici a lidem, kteří pro Vaši společnost pracují; Vaše pracovitost a v neposlední řadě "fortel", který vnášíte do Vašich výrobků, mne přiměla podívat se na Váš web a vzápětí objednat Motůčko Klasik jako dárek tátovi k Vánocům (doufejme, že do Vánoc stihne dorazit).

Inspiroval jste mne. Táta celý život pracoval, podobně jako Vy, manažerky a když bylo (nezřídka) potřeba i manuálně. Prošel si veletoči divokých devadesátých let a transformací agribyznysu, a teprve v novém tisíciletí pochopil, co skutečně znamená "budovat". Nyní ve svých téměř 70ti letech stále pracuje v našem lese a Motůčko jistě ocení. 

Ještě jednou děkuji za inspiraci a přeji Vám a všem Vašim blízkým (rodinným i firemním) krásný předvánoční čas, veselé Vánoce a mnoho úspěchů v novém roce!

S pozdravem,

Martina Pavlíková

Ing. Karel Šafář

Dobrý den !

Při letošním vinobraní jsem pro svoz nasbíraných hroznů použil Motúčko model City Clean (přepravní plošinka). Zařízení je vybaveno elektrickou brzdou a plynulým pohybem vpřed i vzad (EXTRA POWER).

V členitém  a svahovitém terénu se stroj osvědčil jako výborný pomocník a ušetřil hodně fyzické námahy při manipulaci s plně naloženými bednami. Cekem 80 beden bylo svezeno pro nakládku bez problémů a baterie byla schopna i potom dalšího provozu díky tomu že při jízdě ze svahu se  dobíjí. (Motúčko je vybaveno kontrolním měřením stavu baterie). Obsluhu prováděl jeden pracovník a stačil obsloužit celkem 15 sběračů.

Výhody :  Rozumná cena , lehká manipulace, žádný zápach ze spalovacího motoru, možnost ukotvení a popojíždění přímo k bednám, dostatečná kapacita baterie, malá šířka (cca 85cm při naložení 6 beden) a tedy  možnost použití  i ve starších vinohradech

O zkušeností při použití motúčka na svoz beden při vinobraní se rád podělím s případnými zájemci o tento stroj.

Ivan Křemeček

Dobrý den pane Štěpánku,

protože stavím chalupu v kopci a veškerý materiál musím do svahu nějak dostat, cca před rokem jsme si pořídil velkého pomocníka Motúčko. Popravdě, prvně jsem si nebyl jist, jestli je to vhodná investice, dnes už vím, že jednoznačně ANO!  

Již dávno jsme Vám chtěl poděkovat za super výrobek a tak teď ke konci roku tak konečně činím a posílám obrázek + foto.

Přeji Vám jen vše dobré a posílám pozdravy z Moravského Slovácka.

Petr Jiroušek a Daniela Lamatová

Pane Štěpánku,

dneska jsme vyzkoušeli motúčko. Jezdilo opravdu rychle a neúnavně, a tak byl hnůj navezen rychleji, než obvykle. Muž se unavil hlavně u nakládání hnoje. :-) To staré kolečko už obdivovala pouze naše drůbež. :-)

Naše zahrada má v některých místech opravdu velký sklon - nevím, jestli je to z přiložených fotek znát. Posíláme pár záběrů z práce na zahradě s Motúčkem. Doufáme, že se Vám budou líbit!

Přejeme pěkný den!

Petr Jiroušek a Daniela Lamatová, Zubří

Marek Jakubík

Dobrý den,

posílám vám foto a video z naší ekosystémové stanice v Beskydech. Snad se vám budou hodit. Motúčko je velký pomocník při naší práci a jsem za něho moc rád. Díky.

S pozdravem a přáním hezkého dne.

Marek Jakubík

Vedoucí technického oddělení

Ústav výzkumu globální změny AV ČR, v.v.i

Miloš Fišer

Ahoj Kvido,

V příloze zasílám fotografii spokojeného uživatele vašeho Motúčka. Je jím jeden z nejlepších českých zvukařů, Tomáš Jakl, zvukař Pavol Habera a TEAM, Bratři Ebenové, Vladimír Mišík/Etc...

Fotografii mi poslal dnes, tak obratem přeposílám.

Přeji radost z práce a další spokojené uživatele! :)

S pozdravem / Best Regards,

Miloš Fišer

Peter Blahút

Dobry den,

Motúčko už dostalo dosť zabrať a záťaž, ako u mňa, asi málokedy zažíva. V prílohe posielam aj dve fotky, ktoré by bez neho nebolo možne urobiť. V priebehu dvoch rokov odvozilo v rámci cca 40 m dlhého pozemku (z toho cca 30m vo svahu) odhadom 150 ton materiálu, 95% do kopca. Hlinu, štiepaný kameň, štrk na drenážny zasyp za kamenne oporne mury + do základových pasov, výplne gabiónov po celej bočnej dĺžke pozemku ... Už len par drobnosti, oddych do ďalšie sezóny a ďalší rok ho čaká len jazda po rovinke v spodnej časti pozemku.

Ďakujem aj za manželku, ktorej som mohol splniť sen o záhrade.

S pozdravom,

Peter Blahut

Produkt byl přidán k porovnání