Přídavná zadní kola Triglav s brzdou
Přídavná zadní kola Triglav s brzdou
Přídavná zadní kola Triglav s brzdou

Přídavná zadní kola Triglav s brzdou

BRAVO

Dostupnost: skladem

12175063
3 990 Kč
Vč. DPH

 

Přídavná zadní kola Triglav s brzdou
.

Přídavná kola s brzdou jsou uchycena na pohyblivých ramenech a spojena stabilizační tyčí, stejně jako u silničních vozidel. Soukolí má z výroby správně nastavený Ackermannův úhel, takže každé kolo se odvaluje se správným poloměrem zatočení a nedochází k prosmyku. Přídavná kola nesou celou hmotnost, kterou jinak nese člověk s Motúčkem pracující. Hmotnost, která zatěžuje přední kolo, zůstává stejná jako u Motúčka jednokolového. Tímto způsobem je zaručen dobrý kontakt poháněcího kola s povrchem a současně nulová zátěž na člověka. Člověk pouze ovládá spínač pohonu na rukojeti a lehkým tlakem na rukojeti doleva nebo doprava udává směr jízdy. Nyní také s mechanickou brzdou, díky které zůstane Motúčko stabilní a zafixované v jakémkoliv terénu. Přídavná zadní kola se dají připevnit na všechna provedení Motúček. 

.
Balení obsahuje:

1x přídavná kolečka triglav
2x montážní příložky (včetně šroubků a matiček) již nasazené
4x botka
.

Technický popis:

.
Pneumatika: kola nafukovací – bantam, průměr kol 32 cm, šíře pneumatiky 10 cm
Vnější vzdálenost kol: 78 cm
Povrchová úprava: žárový pozinek
Nově jsme přidali stabilizátor pro snadnější řízení, kola teď při pohybu vzad i vpřed lépe drží směr a při jízdě v terénu nekmitají.
.
Návod k tomuto produktu naleznete ZDE

.
Kompatibilita:

Lze namontovat na všechna provedení Motúček kromě: Mokaře VELKÉHO 

.

Jelikož Motúčko i ostatní produkty neustále vyvíjíme, uveďte, prosím, při koupi tohoto produktu v poznámce objednávky výrobní číslo Vašeho Motúčka z důvodu kompatibility s Vaší verzí zakoupeného Motúčka.

Žádná hodnocení

Mohlo by vás také zajímat

Produkt přidán do oblíbených
Produkt byl přidán k porovnání

Tyto webové stránky používají k poskytování svých služeb soubory Cookies. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů Cookies.